Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.

W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności serwisu.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. +48 76 722 14 40 +48 76 722 14 41 +48 76 721 01 44

Gdy ginie osoba najbliższa należne jest zadośćuczynienie i odszkodowanie.

 

Śmierć najbliższej osoby jest jednym z najtragiczniejszych momentów w życiu, szczególnie jeśli ma miejsce w wyniku wypadku komunikacyjnego, błędu w sztuce lekarskiej lub innych zdarzeń losowych na które nie mamy wpływu, również w wyniku przestępstw.

 

Co oferujemy:

 

Jeżeli stracili Państwo bliską osobę w wyniku wypadku komunikacyjnego, błędu w sztuce lekarskiej w wyniku przestępstw, najprawdopodobniej należy się Państwu zadośćuczynienie i odszkodowanie. Niestety oznacza to zwykle spór sądowy, od jego rezultatów zależy to jak dużą kwotę zadośćuczynienia Państwo otrzymacie. Jako Kancelaria zapewniamy pomoc zaangażowanych i doświadczonych prawników, którzy na pewno najlepiej będą bronić Państwa praw.

 

Nasza Kancelaria chcąc zapewnić w tych trudnych chwilach pełną pomoc Naszym Klientom gwarantuje pomoc psychologa i psychiatry. W imieniu naszych klientów załatwiamy wszelkie niezbędne formalności, w tym spadkowe.

 

Zajmujemy się kompleksową obsługą spraw o zadośćuczynienie za śmierć bliskiej osoby z obszaru całej Polski.

 

Koszty postępowania, wynagrodzenie.

 

Nasza Kancelaria pobiera tylko wynagrodzenie umowne za sukces, którym jest uzyskanie zadośćuczynienia na rzecz poszkodowanego, nie pobieramy żadnych opłat wstępnych!

 

Pokrywamy za poszkodowanych koszty postępowania sądowego, w tym opłat za biegłych sądowych.

 

Ważne informacje

 

Niejednokrotnie duży wpływ na wysokość lub prawo do zadośćuczynienia i odszkodowania za śmierć bliskiej osoby ma przebieg postępowania karnego. To właśnie wówczas ustala się, kto będzie miał obowiązek wypłacić zadośćuczynienie   i inne formy rekompensat pieniężnych oraz ewentualne przyczynienie się poszkodowanego do powstania szkody. Jako Kancelaria gwarantujemy obronę praw naszych Klientów już na etapie postępowania karnego.

 

Zwracamy szczególną uwagę na niepodpisywanie ugód z osobami/podmiotami zobowiązanymi do naprawienia wyrządzonej szkody, wypłaty należnego zadośćuczynienia i odszkodowania. Kwoty uzyskane z ugód są zwykle mocno zaniżone, a także rzadko obejmują wypłaty renty w związku ze stratą bliskiej osoby.  Ugoda w większości przypadków zamyka możliwości do ubiegania się o większe sumy pieniężne, które się Państwu należą.

 

Jeśli zastanawiacie się Państwo czy przysługują Wam świadczenia w związku ze stratą bliskiej osoby prosimy o telefon, każdą sprawę analizujemy indywidualnie, Państwa problemy i sugestie w związku z tym dramatycznym zdarzeniem są dla nas Ważne.

Jeśli zmarły przyczynił się do całego zdarzenia, możliwe że i tak przysługują Państwu rekompensaty za śmierć bliskiej osoby np. od współsprawcy lub ubezpieczyciela.

 

Prosimy o kontakt z Naszą Kancelarią, każda sprawa różni się stanem faktycznym po rozmowie przedstawimy swoją propozycję prowadzenia sprawy. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie tak w kwestii świadczeń uzyskanych dla Państwa jak i naszego wynagrodzenia.